Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açılış ve ziyaretlerde bulanmak üzere Kars Valisi Rahmi Doğan, Kars milletvekili Selahattin Beyribey ve beraberinde ki heyetiyle birlikte memleketi Kağızman’a geldi.
        Öğrencilerle birlikte Kaymakamımız Ercan Öter Bakan Arslan’ı İmam Hatip Lisesinin önünde çiçek takdim ederek karşıladılar.
         Karşılamanın ardından Kağızman İmam Hatip lisesi ve Fen Lisesinde ki öğrencilere karne dağıtım törenine katılan Bakan Arslan karneleri verdikten sonra öğrencilerle toplu fotoğraf çekildi. Karne töreninin ardından İzzet Aras Camisinin Açılış törenine katılan UDH Bakanı Arslan Açılışı yaptıktan sonra hemşerileri ile birlikte Cuma namazını kıldı.       
        Namazın ardından PTT Kağızman şubesinin açılış törenine katılan Bakan Arslan burada halka hitap ederek Kağızman için yapılan ve yapılacak olan projelerle ilgili halkı bilgilendirdi. [ 19.01.2018 ]   
 

 

Merkez Mahallesi Hükumet Konağı Kat.3 36700 / Kağızman - KARS - T. 0474 351 60 07 - F. 0474 351 62 06 - M. bilgi@kagizman.gov.tr
 
© T.C. KAĞIZMAN KAYMAKAMLIĞI - 2016 Site Dizaynı Kars Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Güncellenme çalışmaları devam etmektedir.